تلفن تماس : 02144106256

دستگاه جوش پلی اتیلن با کیفیت ساخت بالا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن با کیفیت ساخت بالا

گروه صنعتی روتن پلاست با سابقه فعالیت نزدیک به ۲۰ سال در حوزه تولید دستگاه جوش پلی اتیلن، بالاترین گرید کیفیتی را به بازار عرضه نموده است. خدمات پس از فروش مناسب به همراه تولیداتی باکیفیت باعث شده تا روتن پلاست در جمع تولیدکنندگان معتبر بازار قرار گیرد.

بررسی دقیق نیاز بازار مصرف و سپس اقدام به تولید محصول از رویکردهای اصلی گرون صنعتی روتن پلاست بوده و رضایت مشتری، مهم ترین هدف ما واقع شده است.

دستگاه جوش پلی اتیلن با بهترین قیمت

بعد از مولفه‌هایی مانند کیفیت، طبیعتا قیمت محصولات برای مشتریان در اولیوت قرار دارد. از این رو روتن پلاست دستگاه جوش پلی اتیلن را در مدل‌های مختلف و در ۲ نوع صادراتی و عادی طراحی نموده تا با توجه به پروژه‌ای که در دست دارید، گزینه مناسب خود را انتخاب نمایید.

دستگاه جوش پلی اتیلن روتن پلاست با دوام بسیار بالا

روتن پلاست تمرکز بالایی بر طراحی اصولی دستگاه برای جلوگیری از آسیب‌های ساختاری داشته و از طرفی قسمت‌های فرسایش پذیر مانند چهارنظام، قلتک و … را با بهترین متریال ساخته است. رنگ بدنه و قطعات مکانیکی نیز بالاترین گرید کیفیتی را داشته که باعث افزایش دوام محصول می‌شود.

مشاوره خرید دستگاه جوش پلی اتیلن

در صورتی که برای خرید دستگاه جوش نیاز به مشاوره دارید، تنها کایفیت با بخش فروش روتن پلاست تماس حاصل فرمایید. تجربه بالای روتن پلاست در مشارکت ساخت لوله‌کشی های صنعتی و تامین دستگاه جوش پلی اتیلن برای بزرگ‌ترین شرکت های کشور، دیگاهی جامع برای شناسایی نیاز مشتریان را در اختیارمان قرار داده است. روتن پلاست برای راهنمایی خرید دستگاه جوش پلی اتیلن، موارد زیر را بررسی خواهد نمود.

مدت زمان پروژه و میزان استفاده از دستگاه:

اولین گام برای بررسی دستگاه جوش پلی اتیلن مناسب پروژه شما، مدت زمان پروژه های مجموعه شما و میزان مداومت استفاده از دستگاه هست. طبیعتا دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک گزینه مناسب تری برای پروژه‌های بلند مدت بوده و نوع صادراتی آن گزینه مورد نیاز شما خواهد بود. از طرفی نیروی کار شما و میزان حرفه‌ای بودن آن در استفاده از دستگاه نیز نیاز به بررسی داشته و دستگاه‌های نیمه هیدرولیک و تمام هیدرولیک گزینه بهتری برای مجموعه‌های نوپا با نیروی کم تجربه خواهد بود.

مشتریان برتر