تلفن تماس : 02144106256

دستگاه جوش پلی اتیلن و قیمت آن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن و قیمت آن

همانطور که می‌دانید قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن با توجه به نوع و مدل آن متفاوت بوده و شاخصه‌هایی مانند برند، ظرفیت اسمی، قابلیت‌ها و کارایی بر روی قیمت دستگاه تاثیر گذار است. همچنین برخی از دستگاه‌های جوش پلی اتیلن در ۲ نوع معمولی و صادراتی ساخته می‌شوند و قیمت صادراتی آن کمی بالاتر است.

خرید دستگاه جوش پلی اتیلن با قیمت مناسب

معمولا معیار اصلی متقاضیان دستگاه‌های صنعتی مانند دستگاه جوش پلی اتیلن، قیمت محصول نبوده و کیفیت و دوام آن در اولویت قرار دارد. اما قیمت مناسب دستگاه جوش پلی اتیلن برای صاحبان کارگاه‌های صنعتی و فعالین حوزه لوله و اتصالات همچنان اهمیت داشته و روتن پلاست نسبت به این موضوع کاملا آگاه است.

چه گزینه‌هایی بر قیمت یک دستگاه جوش پلی اتیلن تاثیرگذار است؟

طبیعتا وجود برخی قابلیت‌های خاص، قیمت یک دستگاه جوش پلی اتیلن را افزایش داده و برای خرید این محصول باید به این گزینه‌های موثر بر قیمت که در پایین آورده شده، دقت نمایید.

  1. توان هیتربرقی
  2. وجود غلطک
  3. نوع چهارنظام یا به اصطلاح فلنج گیر
  4. وجود دفترچه یا سی دی آموزشی،جدول و گواهینامه جوشکاری
  5. وجود ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش

وجود چه قابلیت‌هایی برای یک دستگاه جوش پلی اتیلن، مزیت محسوب می‌شود؟

ساختار دستگاه جوش پلی اتیلن و متریال بکار رفته در اجزای آن، از اهمیت ویژه‌ای برخودار است. پیش از خرید دقت نمایید که اجزای فرسایشی دستگاه مانند رنده و تیغه فولادی دستگاه از چه موادی ساخته شده است. همچنین استاندارد به کار رفته در آن را نیز بررسی نمایید.

از طرفی وجود برخی امکانات در دستگاه جوش پلی اتیلن، باعث راحتی کاربر و افزایش سرعت کار می‌شود. برای نمونه وجود چرخ هدایت جهت سهولت در حمل وجابجایی دستگاه جوش بسیار مهم بوده و قابلیت تنظیم فلنچ گیر نیز، دست کاربر را برای انجام پروژه باز خواهد گذاشت.

روتن پلاست

تمامی محصولات روتن پلاست کیفیتی در سطح استانداردها‌ی جهانی داشته و قیمت گذاری نیز بر اساس فضای رقابتی انجام گرفته است. برای استعلام قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن و دریافت پیش فاکتور می‌توانید با تیم مشاوران روتن پلاست تماس حاصل فرمایید. همکاری بلند مدت و رضایت مشتریان، اولین هدف گروه تولیدی روتن پلاست بوده و عرضه محصولات باکیفیت تا به امروز باعث تحقق این هدف شده است.

مشتریان برتر