تلفن تماس : 02144106256

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳

دستگاه جوش پلی اتیلن

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن

گروه‌های تولیدی معتبر و صاحب نامی در حوزه فروش دستگاه جوش پلی اتیلن در ایران در حال فعالیت هستند. پیدا کردن یک عرضه کننده با اطمینان برای خرید دستگاه جوش پلی اتیلن کار سختی نبوده و تنها لازم است سابقه فروش و فعالیت این تولیدی ها را بررسی نمایید. گروه تولیدی روتن پلاست با سابقه درخشان در تولید دستگاه جوش پلی اتیلن و مشارکت در پروژه‌های مختلف صنعتی توانسته همکاری‌های رضایت بخشی را در این حوزه فراهم سازد.

مشخصات اصلی دستگاه جوش پلی اتیلن

مسلما برای خرید یک دستگاه جوش پلی اتیلن لازم است تا مشخصات درج شده بر روی کاتالوگ دستگاه را ملاحظه نمایید. اطلاعات زیر به شما کمک می‌کند تا با دقت نظر بیشتری به تحلیل اطلاعات بپردازید:

نوع دستگاه:دستی، نیمه هیدرولیک یا هیدرولیک بودن دستگاه باتوجه به نوع پروژه باید بررسی شود.

قطر اتصال لوله:این گزینه بیان گر قابلیت دستگاه جوش پلی اتیلن برای اتصال این دسته از لوله ها با ضخامت درج شده است.

قابلیت جوشکاری:این گزینه بیان گر توان دستگاه برای جوش نقطه‌ای با این ظرفیت‌ها می‌باشد.

ابعاد دستگاه:این گزینه بیان گر محیط اشغال شده توسط دستگاه بوده و برای پروژه‌هایی که محدودیت جابجایی و جا دارند، باید بررسی شود.

توان مصرفی:مقدار انرژی مصرف شده در واحد ذکر شده.

توان رنده:مقدار فعالیت رنده در واحد ذکر شده.

توان هیتر:مقدار ایجاد انرژی گرمایی در واحد ذکر شده.

پوشش رنگ سطحی:نوع رنگ پوشیده شده دستگاه که بر طول عمر دستگاه نیز تاثیر گذار است.

جنس قطعات و شاسی:نوع متریال به کار رفته در این نواحی. قسمت های ذکر شده از جمله نواحی فرسایشی دستگاه بوده و باید متریال مناسب در آن بکار گرفته شده باشد.نکات حائز اهمیت برای طول عمر دستگاه جوش پلی اتیلن

یکی از نکاتی که کارفرمایان برای خرید دستگاه جوش پلی اتیلن مورد نظر قرار می‌دهند، طول عمر دستگاه و مقاومت آن است. برای خریدی با اطمینان لازم است تا جنس قطعات اصطحکاک پذیر دستگاه مانند رنده و ریل مورد بررسی قرار گیرد. طبیعتا خرید از یک مجموعه معتبر می‌تواند تضمینی بر کارایی و طول عمر دستگاه باشد. روتن پلاست برای تضمین این موارد، محصولات خود را به همراه ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش مناسب عرضه نموده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید.

مشتریان برتر