تلفن تماس : 02144106256

معرفی دستگاه جوش پلی اتیلن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

دستگاه جوش پلی اتیلن

معرفی دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن در واقع وسیله‌ای است که برای اتصال لوله و اتصالات ساخته شده و به طور کلی به ۳ دسته تقسیم می‌شود. دستگاه های جوش پلی اتیلن دستی، دستگاه های جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک، دستگاه های جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک. تفاوت اصلی این سه دسته در ساختار، تعداد و نوع فک‌ها و همچنین قابلیت جوش بوده و کاربرد آن نیز با توجه به نیروی محرکه آن، متفاوت است. از جمله دلایلی که دستگاه جوش پلی اتیلن در صنعت استفاده زیادی دارد می‌توان به بالا بردن کیفیت نصب لوله و اتصالات و همچنین سرعت انجام اشاره کرد.

برای خرید دستگاه جوش پلی اتیلن به چه مواردی باید دقت کرد؟

۱-سایز دستگاه :

دستگاه های جوش پلی اتیلن با توجه به دسته بندی که در بالا ذکر کردیم، سایزبندی مختلفی داشته و برای انتخاب سایز صحیح لازم است نوع کارایی، نوع اتصلات و سایز لوله مورد نظر را بررسی نمایید. برای نمونه دستگاه های جوش پلی اتیلن دستی در سایز‌های ۱۱۰، ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۵۰ و ۳۱۵ در بازار عرضه شده و رنج کاری آن از سایز ۳۲ تا ۳۱۵ میلی‌متر خواهد بود. برای اطلاع دقیق‌تر می‌توانید با تیم کارشناسان روتن پلاست تماس بگیرید.

۲-نیروی محرکه دستگاه و رنج کاری :

به طور کلی نیروی محرکه دستگاه جوش پلی اتیلن در ۲ نوع پمپ برقی و پمپ هیدرولیک دستی می‌باشد. دستگاه جوش پلی اتیلن دستی معمولا برای رنج جوش ۳۲ تا ۳۱۵ میلی‌متر کاربرد داشته و دستگاه‌های هیدرولیک رنج کاریشان از سایز ۵۰ تا ۱۲۰۰ میلی‌متر متغیر است.

۳-قابلیت‌های دستگاه :

برای انتخاب دستگاه جوش پلی اتیلن مناسب، با توجه به پروژه‌ای که در دست دارید لازم است قابلیت‌های آن را نیز در نظر داشته باشید. برای نمونه قابلیت جوش به صورت ۹۰ و ۴۵ درجه برای یک دستگاه بسیار مهم بوده و اکثر پروژه‌ها به این قابلیت‌ نیاز دارد. همچنین تعداد فک‌های ثابت و متغیر و همچنین ایمنی آن نیز باید بررسی شود.

۴-برند و ضمانت‌ نامه‌های دستگاه :

طبیعتا یکی از مواردی که باید توجه ویژه‌ای به آن شود، شرکت سازنده و ضمانت‌نامه دستگاه است. مداومت و کارایی یک دستگاه، مولفه‌ای است که با توجه به تجربه و آزمایش یک دستگاه قابل سنجش بوده و وجود یک برند معتبر می‌تواند تضمینی بر این موضوع باشد. محصولات تولیدی گروه تولیدی روتن پلاست دارای ۱۸ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوده و به همراه گواهی، تقدیم مشتریان می‌گردد.

برچسب ها :
دسته بندی ها :

مشتریان برتر