تلفن تماس : 02634760901
دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن

روتنگران پارسه تولید کننده لوله کاروگیت – لوله پلی اتیلن – دستگاه جوش لوله پلی اتیلن و لوله کاروگیت

توصیه های مهم در جوشکاری لب به لب دستگاه جوش پلی اتیلن

تاریخ انتشار : 2018/01/24

توصیه های مهم در جوشکاری لب به لب دستگاه جوش پلی اتیلن

۱-قبل از جوشکاری باید سطح هیتر کاملا تمیز باشد.بدین منظور لازم است قبل از جوشکاری به وسیله دستگاه جوش پلی اتیلن اصلی لوله ها،یک بار جوش آزمایشی(Dummy joist)صورت گیرد.در جوش آزمایشی تمام اقدامات جوش اصلی تا مرحله پنجم صورت میگیرد و بدین ترتیب سر خمیری لوله که بر روی هیتر چسبیده است عامل جدا شدن تمام آلودگی ها و ذرات باقی مانده جوش های قبلی خواهد بود.بنابراین در صورتی که سایز لوله ها عوض شود مجددا باید جوش آزمایشی انجام گیرد.

۲-همواره باید صحت عملکرد ترموستات مربوط به هیتر از طریق ترمومترهای دقیق دیجیتالی کنترل شود تا اطمینان حاصل شود دمای مورد نظر در هیتر تامین میگردد.

۳-بجز مواقعی که هیتر در بین دو لوله قرار دارد، همواره این وسیله بایستی در غلاف مربوطه نگهداری شود تا از جریان باد، گرد و خاک و خرابی محافظت شود.

۴-فقط لوله‌هایی را می‌توان تحت این نوع جوشکاری قرار داد که اولاً از نظر قطر و ضخامت برابر باشند و ثانیاً از نظر جنس کاملاً یکسان باشند.

۵-همواره لازم است دو سر لوله‌های مورد جوشکاری که خارج از دستگاه جوش پلی اتیلن هستند به‌وسیله درپوش‌های مربوط (Cap) پوشیده شوند تا از جریان سریع هوا و کوران جلوگیری شوند. چون در غیراینصورت سریع سرد می‌شوند و معیوب خواهند شد.

۶-بهتر است در زیر دستگاه جوشکاری (دستگاه جوش پلی اتیلن ) بستر مناسب و تمیزی پهن شود تا آلودگی و ذرات مزاحم محیط اطراف مانع کار نگردند.

توجه: حتماً از روغن ۱۰ هیدرولیک زرد استفاده شود.

برچسب ها :
دسته بندی ها :

مشتریان برتر

حق کپی رایتـ محفوظ استـ. طراحی l پشتیبانی l بهینه سـازی و سئو l قدرتــ گرفتـه از <گـروه انفورماتیک بیتـ>