تلفن تماس : 02634760901
دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن

روتنگران پارسه تولید کننده لوله کاروگیت – لوله پلی اتیلن – دستگاه جوش لوله پلی اتیلن و لوله کاروگیت

لوله خرطومی زهکشی

تاریخ انتشار : 2017/10/02

لوله زهکش

لوله خرطومی زهکشی

ساختار لوله های زهکش،مشبک و کنگره دار بوده و از جنس UPVC ساخته می شود.لوله های زهکشی با عبور از اکسترودر تولید و مخلوط شدن یو پی وی سی با افزودنی ها تولید می گردد و سپس با استفاده از دستگاه سوراخ کن مشبک می گردد.

افزودنی ها شامل پایدار کننده های حرارتی-پرکننده-روان کننده-رنگ و سایر افزودنی می باشد و تعداد۶سوراخ در هر دور لوله می باشد.

لوله های زهکشی سایز۱۰۰و۱۲۵میلیمتر دارای طول۱۰۰متر و لوله های سایز۱۶۰میلیمتر دارای طول۷۰متر و سایز۲۰۰میلیمتر دارای طول۴۰متر می باشد.

رنگ لوله زهکش باید دارای رنگی شفاف باشد و حالت ماتی به خود نگیرد.سطح صیقلی لوله های زهکش،مقاومت آن ها را در برابر اشعهUVخورشید افزایش می دهد.

آزمون های مختلفی جهت ضریب اطمینان برروی لوله های زهکشی انجام میگیرد که از جمله آن ها می توان به آزمون مقاومت به ضربه،آزمون سفتی و دو پهن شدن،آزمون منافذ آبکش،آزمون کشش با اتصالات بوشنی،آزمون ابعاد،آزمون نشانه گذاری و آزمون وضعیت ظاهری اشاره نمود.

لوله زهکش

مزایای لوله زهکشی:

لوله زهکشی سبک و انعطاف پذیر بوده و براحتی و در کمترین زمان نصب می گردد.دارای عمر مفید بالایی بوده و در برابر فرسایش، اسید ها و بازها مقاوم می باشد. همچنین مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی خاک داشته و دارای مقاومت فشاری، کششی و ضربه ای بالا می باشد.

کاربرد لوله زهکشی:

در زمین های کشاورزی جهت خارج نمودن آب مازاد حاصل از آبیاری و یا بارندگی و در زمین های زراعی که خاکشان شور یا قلیایی شده مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دردر زیر ساختمان ها، جاده ها، پل ها و … و در زمین های ورزشی و پارک های تفریحی کاربرد دارد.

مشتریان برتر

حق کپی رایتـ محفوظ استـ. طراحی l پشتیبانی l بهینه سـازی و سئو l قدرتــ گرفتـه از <گـروه انفورماتیک بیتـ>